TR | EN | RU
Hakkımızda

Tisan

Türk endüstri ve ekipman sanayisi içinde küçük, orta ve büyük boy vakumlu yol süpürücüler, çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte araçları, çöp toplama araçları, L4BH ADR belgeli vakumlu tehlikeli atık taşıma araçları, kanal açma ve kar ile mücadele araçları üreten öncü kuruluştur.
Tisan, müşteri memnuniyetine verdiği önem, sürekli gelişmenin gerekliliğine duyduğu inanç ve çalışanına verdiği değerle sektördeki iddiasını arttırarak sürdürmektedir.
Tisan aynı zamanda dünyanın 28 farklı ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir.
Tisan, çevre temizliği ekipman ve araçları sektöründe geniş ürün yelpazeli üretimler yapan öncü bir firmadır.
Tisan, kirli yüzeylerin temizlenmesini, temizlik sonucu oluşan atıkların nakledilmesini amaç edinmiştir.
Tisan, kullanımı basit, kaliteli, yüksek teknoloji içeren ekipmanlar üreterek çevre temizliğine katkıda bulunmaktadır.
Tisan, yenilik ve ARGE çalışmalarına süreklilik kazandırmıştır.
Tisan, ISO, OHSAS, CE ve ADR belgeleri ile dünya standartlarına uygun ürünler üretmektedir.
Tisan, doğanın korunması, temizlenmesi ve kullanım süresinin uzatılması konusunda duyarlıdır.
Tisan, her yıl ormanlarımıza katkıda bulunmaktadır.
Tisan, dünya ticaretinde yer alarak, dünya insanlarıyla iletişim içindedir.
Tisan, çalışanlarının yarattığı müşteri mutluluğu doğrultusunda, sürekli gelişmektedir.
Tisan, var olmasında ve gelişmesinde en önemli üç unsur olan müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize teşekkürlerini sunar.

Kalite politikamız

Mümkün olan en düşük maliyette üretilmiş, tüketici beklentilerini eksiksiz karşılayan, üstün kalitede, güvenilir hizmet araçlarının tasarım, üretim ve satışını gerçekleştirmek. Tüm faaliyetlerini, Kalite Sistemi: Kanun, Yönetmelik ve Standartlara, uygun olarak gerçekleştirmek. Ürün kalitesi sürekliliğini sağlamak amacı ile değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam ve doğru olarak tespit etmek ve karşılamak. Tüm faaliyetlerinde ana prensip olarak ilk seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü arttırmak. Sürekli gelişme için çalışanlarına, müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan ürünlerinin en etkili şekilde üretilmesi için sürekli eğitim vermek. Kalite bilincinin artırılması için tedarikçileri ile birlikte koordineli çalışma içerisinde bulunmaktır.

Çevre Politikamız

TİSAN olarak, çevreye olan sorumluluk bilinciyle, çevre performansımızı sürekli geliştirmeyi, ilgili mevzuata uyum ve kaynaklarımızı doğal dengeleri bozmadan ve kirletmeden kullanacağımızı taahhüt etmektedir. Ambalaj kullanımında, geri dönüşümlü olmalarını sağlamak, enerji ve su gibi doğal kaynakları koruma yöntemlerini geliştirmek, enerji ve malzemenin verimli kullanılmasını sağlamak, gelecekte üretilecek yeni ürünler, proses ve faaliyetlerle ilgili çevre etkenlerini kontrol altında tutmak ve etkilerini minimuma indirmektir.

Kalite ve güvenlik sertifikalarımız: ISO 9001-2015, ISO 14001, OHSAS 18001, CE (Conformité Européenne)